Colofon

Adressen redactie

Amsterdam:
Postbus 20673, 1001 NR Amsterdam
Bezoekadres: Nes 76, 1012 KE Amsterdam
Telefoon (020) 755 3000
Fax redactie: (020) 7553939
Fax uitgeverij: (020) 7553940

Den Haag:
Postbus 909, 2501 CX
Bezoekadres: Spui 1-I
Telefoon (070) 311 83 00
Fax (070) 361 51 39

Internet: nrc.proxy.gate.sh
Twitter: @nrc en @nrcslimleven
Facebook: NRC op Facebook
Instagram: NRC en NRC In Beeld
E-mail: gebruik het contactformulier
U kunt ons ook anoniem een tip geven

NRC

Hoofdredactie:
René Moerland (hoofdredacteur)
Elske Schouten (plaatsvervangend hoofdredacteur)
Monique Snoeijen (adjunct-hoofdredacteur)
Harrison van der Vliet (adjunct-hoofdredacteur)
Melle Garschagen (adjunct-hoofdredacteur)

Nieuwsmanagers:
Peter Leijten
Marie-Louise Schonewille
Anne van der Schoot

Eindredactie:
Marie-Louise Schonewille (plv.)
Hanin Ballan
Japke-d. Bouma
Ward op den Brouw
Miriam van ’t Hek
Diederik Huffels
Melle Meijer
Hanneke Rietberg
Maarten Scholten
Colm Wittenberg

Lezersdesk:
David Haakman
Lisa Matulessya
Sophie van Oostvoorn

Coördinatie commentatoren:
Folkert Jensma
Egbert Kalse
Titia Ketelaar

Opinie & Achterpagina:
Peter Vermaas (chef)
Lotfi El Hamidi (plv.)
Arnold de Groot
Joyce Roodnat
Frank Vermeulen

Onderzoeksgroep:
Wubby Luyendijk (chef)
Joep Dohmen
Carola Houtekamer
Merijn Rengers
Esther Rosenberg
Derk Stokmans
Jeroen Wester

Binnenland:
Herman Staal (chef)
Merel Thie (plv.)

Eindredactie binnenland
Jaap Bloembergen
Anne-Martijn van der Kaaden
Romy van der Poel
Oscar Vermeer
Saskia van Loenen (Amsterdambijlage)
Steven Verseput (Rotterdambijlage)

Karel Berkhout
Kim Bos
Camil Driessen
Marcel Haenen
Wilmer Heck
Sheila Kamerman
Titia Ketelaar
Andreas Kouwenhoven
Jan Meeus
Lineke Nieber
Floor Rusman (columnist)
Freek Schravesande
Arjen Schreuder
Patricia Veldhuis
Jos Verlaan
Kees Versteegh
Rik Wassens
Frederiek Weeda

Correspondenten binnenland:
Bram Endedijk (Noord-Brabant)
Eppo König (Rotterdam)
Mark Middel (Noord-Nederland)
Thijs Niemantsverdriet (Amsterdam)
Paul van der Steen (Limburg)
Marit Willemsen (Oost-Nederland)

Politiek en Bestuur:
Guus Valk (chef)
Claudia Kammer (plv.)
Lamyae Aharouay
Stéphane Alonso
Floor Boon
Steven Derix
Pim van den Dool
Petra de Koning
Mark Lievisse Adriaanse
Wouter van Loon
Tom-Jan Meeus (columnist)
Rik Rutten
Marike Stellinga
Philip de Witt Wijnen

Zaterdagkrant:
Jochen van Barschot (chef)
Anne Dohmen (plv.)
Bas Heijne
Jannetje Koelewijn
Hugo Logtenberg
Joke Mat
Leonie van Nierop
Hans Steketee
Marjoleine de Vos
Ingmar Vriesema
Peter Zantingh

Buitenland:
Marloes de Koning (chef)
Maartje Somers (plv.)
Hanneke Chin-A-Fo
Wieland van Dijk
Mark Duursma
Chris Hensen
John Hoogerwaard
Michel Kerres
Paul Luttikhuis
Floris van Straaten
Merijn de Waal
Derk Walters

Correspondenten buitenland:
Oumaima Abalhaj (Madrid)
Toon Beemsterboer (Istanboel)
Bas Blokker (Washington)
Eva Cukier (Moskou)
Lisa Dupuy (Delhi)
Caroline de Gruyter (Oslo)
Melvyn Ingleby (Beiroet)
Nina Jurna (Rio de Janeiro)
Anouk van Kampen (Brussel)
Annemarie Kas (Londen)
Frank Kuin (Montreal)
Gert Van Langendonck (Parijs)
Koert Lindijer (Nairobi)
Eva Oude Elferink (Senegal)
Emilie van Outeren (Warschau)
Garrie van Pinxteren (Beijing)
Ine Roox (Rome)
Jannie Schipper (Tel Aviv)
Nynke van Verschuer (Berlijn)
Clara van de Wiel (Brussel)

Kunst:
Sandra Smallenburg (chef)
Mischa Spel (plv.)
Taco Borger
Peter de Bruijn (film)
Roelie Fopma
Rahul Gandolahage (klassieke muziek)
Bernard Hulsman
Toef Jaeger (beeldende kunst)
Elsje Jorritsma
Amanda Kuyper (muziek)
Dirk Limburg
Peter van der Ploeg (muziek)
Arjen Ribbens
Ron Rijghard (theater)
Sabeth Snijders
Paul Steenhuis
Bianca Stigter
Coen van Zwol (film)

Economie:
Daan van Lent (chef)
Barbara Rijlaarsdam (plv.)

Eindredactie economie:
Laura Klompenhouwer
Guus Ritzen
Hans Wammes

Jan Benjamin
Mark Beunderman
Milo van Bokkum
Stijn Bronzwaer
Teri van der Heijden
Marc Hijink
Egbert Kalse
Sjoerd Klumpenaar
Jonas Kooyman
Martin Kuiper
Jorg Leijten
Liza van Lonkhuyzen
Cosette Molijn
Christiaan Pelgrim
Joost Pijpker
Mirjam Remie
Hester van Santen
Maarten Schinkel
Eva Smal
Annemarie Sterk
Menno Tamminga
Geertje Tuenter
Erik van der Walle

Sport:
Rob Schoof (chef)
Rogier van ’t Hek (plv.)
Dennis Boxhoorn
Joris Kooiman
Danielle Pinedo
Fabian van der Poll
Enzo van Steenbergen
Sam de Voogt

Media:
Karel Smouter (chef)
Juurd Eijsvoogel
Arjen Fortuin (recensent)
Bart Hinke
Sabrine Ingabire
Steven de Jong
Reinier Kist
Wilfred Takken

Wetenschap:
Lucas Brouwers (chef)
Bart Funnekotter (plv.)
Marcel aan de Brugh
Niki Korteweg
Arlen Poort
Hendrik Spiering
Gemma Venhuizen
Sander Voormolen
Merel Wiersma
Laura Wismans

Leven:
Juliette Vasterman (chef)
Gretha Pama (plv.)
Ellen de Bruin
Anne Corré
Simone van Driel
Gijsbert van Es
Frank Huiskamp
Martine Kamsma
Rinskje Koelewijn
Wouter van Noort
Milou van Rossum (Het Blad)
Carlijn Vis
Ykje Vriesinga

Boeken:
Michel Krielaars (chef)
Rosan Hollak
Jeroen van der Kris
Eva Peek
Margot Poll
Thomas de Veen

Vormgeving:
Anne-Marije Vendeville (chef/artdirector)
Tom Wientjes (plv.)
Fiona Broese van Groenou
Robert Buizer
Sanne van Griensven
Ingrid van Halteren
Sarah Kaptein
Viola Lindner
Yannick Mortier
Claudia van Rouendal
Koen Smeets
Ank Swinkels
Martien ter Veen
Miriam Vieveen
Jan Paul van der Wijk
Lars Zuidweg

Fotoredactie:
Natalia Toret (chef)
Pauke van den Heuvel (plv.)
Paula van Akkeren
Evert Hermans
Lian Hof
Arjan de Jongh
Sarah Kartono
Rachel Morón
Heleen Peeters

Fotodienst:
Sasja van Diggelen
Wim Lintsen

Studio:
Midas van Son (plv.)
Pepijn Barnard
Roland Blokhuizen
Erik van Gameren
Fokke Gerritsma
Roos Liefting
Rik van Schagen
Stella Smienk
Emmelien Stavast

Productie:
Jade van Beek
Hans Kingma
Reinout Versteeg

Nieuwsdesk:
Jisca Cohen (chef)
Vincent Sondermeijer (plv.)
Thomas Borst
Koen Marée
Ester Meerman
Tan Tunali
Noor Zwolsman

NRC Audio
Anne Moraal (chef)
Gabriëlla Adér
Felicia Alberding
Mila-Marie Bleeksma
Floor Boon
Tessa Colen
Elze van Driel
Iddo Havinga
Anna Korterink
Misha Melita
Henk Ruigrok van der Werven
Iris Verhulsdonk

NRC Trainee:
Wafa Al Ali
Ratiba Basir
Mandy Fit
Süeda Isik
Majda Ouhajji
Tristan Theirlynck

Documentatie:
Marianne Vermaak

Projecten:
Dick van Eijk

Ombudsman:
Sjoerd de Jong (ombudsman@nrc.nl)

Secretariaat Hoofdredactie/Uitgever:
Irma van Oostrum (assistent uitgever)
Claire van der Wouden (assistent hoofdredacteur)

Redactiedesk:
Wietse van der Kooi (Binnenland & Economie)
Liesbeth Carp (Leven)
Ans Faber (Boeken en Cultuur)
Ronald Leeflang (Opinie)
Bertie Vielvoye (Den Haag)

NRC Flexdesk:
Ruben van Velzen

NRC Academie
Karen Peeters

NRC is aangesloten bij de Raad voor de Journalistiek
Raad voor de Journalistiek
Postbus 12040
1100 AA Amsterdam-Zuidoost
tel: 020 – 31 23 930